İNNOVAS, inovasyon tutkusuyla hareket eden ve sınırları zorlayan bir şirkettir. Çikolata endüstrileri için kalıplama hatları, çikolata proses makinaları, depozitörleri ve ekipmanları; gıda endüstrileri için konveyör sistemleri ve özel robotik çözümler tasarlayıp üretmekteyiz. İş ahlakımız, ürün yeniliği, teknoloji liderliği, yakın ve uzun vadeli müşteri ilişkileri üzerine kurulmuştur.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ve her zaman memnun etmek için, satış sonrasında coğrafi konumlarına bakılmaksızın hızlı ve etkili hizmet sunmaktayız. İmalat kapasitemizi karşılaması adına 2019 yılında, Sakarya'daki 1200 m2 kapalı alanda makinalarımızı imal etmeye başladık ve Türkiye, Azerbaycan, Almanya, Sırbistan, Macaristan, Fas, Mısır, Cezayir, Ürdün gibi pek çok ülkeye sevk etmekteyiz.

İnovasyon ve özelleştirme konularında uzmanlaşmış bir ekibimiz var ve müşterilerimizle işbirliği yaparak onlara özel tasarlanmış yenilikçi çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İşbirliği yapmak ve size özel çözümler tasarlamak için bize ulaşın, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağız.