İnnovas'ta Çalışmak

İnnovas, ürünlerin işlenmesi prosesinde, üretim ve üretim süreçlerinde çözüm odaklı makinelerin imalatında pazarda pay sahibidir.Ve bu payı uluslararası arenada artırabilmek adına, müşterilerimizin yararına kullanmak için ortalamanın üzerinde olan becerilerini getirecek yeni çalışanlar için sürekli değerlendirme yapmaktadır. Nitelikli çalışanlar başarımızın temelini oluşturmaktadır.İnsan faktörü işletmeler açısından önemli bir faktördür. Eğer insan olmazsa işletmenin diğer faktörlerinin amaçları gerçekleştirme yolunda bir anlamı olamaz. Bu sebeple işletmemiz, insan kaynakları yönetimi ile ilgili olarak; insan kaynaklarının seçimi, eğitimi, işe alıştırılması gibi faaliyetlere son derece önem vermektedir.

  • Değer
    Temel araştırma ve uygulamalı geliştirmeye, yılda % 15'lik yatırım yapılmaktadır.Çalışanlarımız;müşteriler, üniversiteler,araştırma ve destek kurumları ile (Kosgeb,Tubitak,Markam vb) sürekli bilgi alışverişi içinde olup yeni projeler üretmektedir.
  • Kalite
    Müşterilerimizin bugünkü beklenti ve ihtiyaçlarını tam zamanında karşılayıp, onlara gelecekteki beklentilerini aşan ürün ve servisler sağlayarak müşterilerimizin bizden beklediği yüksek kalite standartlarını sunar.
  • Müşteri Odaklı
    Müşteriye değer sağlamayı hedefleyerek memnun etmek, kaliteli, gerçekçi, doğru ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle tatmin etmek.

Stajyerler

Meraklı ve hırslı mısınız? İnnovas sunduğu temel eğitim ile size profesyonel kariyer için iyi bir başlangıç ortamı sağlar.

Öğrenci ve Mezunlar

Profesyonel kariyere başlamak için mükemmel bir adım. Genç yeteneklere kendi donanımlarını artırmak ve potansiyellerini ortaya çıkarmak için fırsat verilmektedir.

Profesyoneller

Birlikte daha güçlü Profesyonel kariyerininiz de yeni bir şirkette farklı projelerle meydan okuma imkanı ve becerilerinizi keskinleştirme amacındaysanız İnnovas tam aradığınız organizasyondur.

Uzmanlar ve Yöneticiler

İnnovas liderler arıyor. Eğer uzman bilgi ve becerilerine sahip, tüm liderlik niteliklerini uygulayarak değişim yaratabilecek, şirket ve ekibinize dinamik kazandırabileceğiniz bir konum arıyorsanız İnnovas, tam aradığınız organizasyondur.

İLETİŞİM

Hanlı Köy Mahallesi
Satso Caddesi,
No: 13
Arifiye / Sakarya / TÜRKİYE

Tel/ Fax: 0264 346 04 74